Prelegenci.
dr hab. Maciej Stradomski,
prof. nadzw. UEP
Członek Zarządu CMT Advisory. Doktor habilitowany finansów, Kierownik Katedry Inwestycji i Rynków Kapitałowych na UEP.
Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Przewodniczący Rady Programowej Instytutu Biznesu Rodzinnego. Specjalizuje się w dziedzinie transakcji fuzji i przejęć na rynku prywatnym, strategii finansowych oraz nadzoru właścicielskiego. Prowadzi liczne projekty z zakresu pozyskiwania finansowania oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. Przez kilkanaście lat związany był z bankowością i funduszem typu private equity. Pełni również rolę członka rad nadzorczych w spółkach kapitałowych.
Jakub Tomaszewski
Dyrektor Finansowy i Operacyjny w Hansgrohe Polska, Controller Regionalny Europy Środkowo Wschodniej w Hansgrohe DE.
Specjalista w zakresie projektowania i wdrażania systemów Controllingu i kontroli wewnętrznej w przedsiębiorstwach. Pełni funkcję Controllera Regionalnego Grupy dla Europy Środkowo Wschodniej w centrali Hansgrohe DE, a także jest członkiem międzynarodowej grupy eksperckiej dotyczącej wdrażania innowacyjnych rozwiązań controllingowych. Posiada praktyczne międzynarodowe doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych oraz zarządzania zmianą wewnątrz Spółek Grupy Hansgrohe w Europie i w Azji.
dr Krzysztof Łabowski
Dyrektor Departamentu Bankowości Przedsiębiorstw w  Banku Millennium.
Posiada 20-letnie doświadczenie w bankowości korporacyjnej i obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Karierę zawodową rozpoczynał i przez szereg lat rozwijał w Banku Handlowym w Warszawie SA, gdzie między innym odpowiadał za szeroko rozumiany segment klientów SME. W Banku Millennium od 2010 r. nadzoruje współpracę z Klientami korporacyjnymi w zachodniej części Polski. Związany także z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Zainteresowany nowymi technologiami i digitalizacją oraz ich zastosowaniem w przedsiębiorstwach i w branży finansowej. 
dr Tomasz Zieliński
Dyrektor Zarządzający Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV Polska. Prezes Zarządu firmy ABC Akademia Sp. z o.o.
Autor zaawansowanej koncepcji zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA) wdrażanej w dużych grupach kapitałowych oraz przedsiębiorstwach z wielu branż produkcyjnych, handlowych, finansowych i usługowych. Prezes Zarządu i opiekun merytoryczny w Akademii Controllingu Sp. z o.o. – wyłącznego przedstawiciela i partnera strategicznego ICV w Polsce.  Dyrektor Zarządzający Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV), który rozwija jego struktury i obszary działalności na terenie całej Polski.